Карнавальні костюми для дітей і дорослих

Красивий карнавальний костюм подарує вам свіжі враження, яскраві фото та море радості на будь-яке свято. Образ казкового героя однаково сподобається і дитині, і дорослому. Карнавальні костюми для дітей і дорослих можна купити або взяти на прокат. Прокат виробів вигідний, якщо цей незвичайний одяг потрібний вам тільки у свята, або на один раз для дитини на святечко. Купити карнавальні вбрання для дітей можна в тому випадку, якщо це пов'язано з вашою роботою, або ви плануєте щільний графік святкових заходів, фотосесій і нарядових святкувань в колі сім'ї і не тільки.

У святковий день завжди приємно виглядати ефектно, а в хорошому карнавальному костюмі ви легко увійдете в роль і створите свій власний, оригінальний образ на свято. Наші карнавальні сукні «Мілана» якісно пошиті професійними швачками з більш ніж 25-річним досвідом роботи. У них ви зможете взяти активну участь в будь-якій частині урочистості, бігати, стрибати і просто отримувати задоволення від свята.

Асортимент «Мілани» включає близько 400 дорослих і дитячих карнавальних образів. У нашому шоу-румі представлені різноманітні вбрання для дітей у віці 3-5, 6-8, 9-12 років. У костюмерній є новорічні костюми для малюків. В кінці грудня новорічні наряди для дітей і дорослих бажано бронювати заздалегідь через інтернет-магазин, щоб взяти на прокат карнавальний костюм недорого на Новий рік.

Прокат маскарадних костюмів для дорослих

Дорослі карнавальні костюми в «Мілані» виготовлені в декількох розмірах кожен, тому ви зможете легко підібрати відповідний по зросту і фігурі. Залежно від типу, в комплекті можуть бути такі речі, як: перука, корона, капелюх, кокошник, роги, німб, під'юбник, пояс, комір, нарукавники, топ, крила, рукавички.

Всі наряди розділені на тематичні групи, щоб ви могли легко вибрати і взяти на прокат карнавальний костюм на будь-яке свято: Новий рік, Хеллоуїн, День народження, костюмовану вечірку або весілля. На дитячі свята і для театральних вистав теж часто потрібні дорослі карнавальні костюми, які можна знайти в розділах «Фентезі», «Історичні», «Національні», «Пірати», «Казка», «Королівство» та інші.

Дитячі карнавальні костюми на прокат

Карнавальні костюми для дітей пошиті так, щоб костюм легко знімався і одягався, а дитині в ньому було зручно. Костюми «Мілана» пошиті з якісних матеріалів і сконструйовані так, щоб можна було легко рухатися – адже діти люблять брати активну участь в святкових змаганнях, водити хороводи і грати в рухливі ігри.

Серед маскарадних платтів для дівчаток є такі красиві і популярні наряди, як Червона Шапочка, Лисичка, Фея, Квітковий ельф, Бджілка, плаття Принцеси, Кішка, Білосніжка, Мальвіна, Східна танцівниця, Відьма, Україночка, Зайка.

Хлопчика можна нарядити в карнавальний костюм Лицар, Гномик, Грибочок, Король, Зайчик, Дракула, Колдун, Арлекін, Гаррі Поттер, Сонечко, Граф, Павук, Козак, Гетьман, Пірат, Зевс, Буратіно, Принц, Султан та інші.

️🤡Карнавальні костюми ️👍Дорослі ️❤️Дитячі