Головна » 🤡Дитячі » ❤️Прокат

Прокат дитячих карнавальних костюмів

Розмір:

Карнавальні костюми для дітей на прокат у Києві потрібні для будь-якого гарного дитячого свята, Новорічного карнавалу, стильного дня народження, веселого святечка. Художній образ розвиває дитячу уяву і допомагає повністю увійти в цікаву роль казкового героя. У нашій костюмерній ви можете приміряти на дитину і вживу вибрати той, який найкраще підходить для вашого свята. У нашому асортименті є дитячі карнавальні костюми на Новий рік, Хеллоуїн, Свято осені, 8 Березня, Різдво та інші заходи.

Прокат карнавального костюма для дівчинки

Кожна святкова сукню «Мілана» для дівчинки зроблена яскравою і зручною. При пошитті часто використовується блискуча тканина, стрази, бісер, кристали, золота і срібна тасьма, мережива, банти, стрічки і красиві гудзики. Карнавальні сукні для дівчаток це яскраві, красиві й ошатні вироби, які допомагають дитині перетворитися і повністю увійти в роль персонажа. Можна вибрати будь-який образ для свята: Червона Шапочка, Лисичка, Фея, Квітковий ельф, Бджілка, костюм Принцеси, Кішка, Білосніжка, Мальвіна, Східна танцівниця, Відьма, Україночка.

Прокат карнавального костюма для хлопчика

Карнавальні костюми для хлопчиків виготовляються з якісних тканин і пошиті так, щоб в них можна вільно рухатися, водити хороводи і грати з іншими дітьми. Ви можете прийти в нашу гардеробну, безкоштовно поміряти будь-який відповідний за розміром і вибрати потрібний: Лицар, Гномик, Грибочок, Король, Зайчик, Дракула, Колдун, Арлекін, Гаррі Поттер, Сонечко, Граф, Павук, Козак, Гетьман, Пірат, Зевс, Буратіно, Принц, Султан й інші.