Головна » 🤡Правила прокату

Правила прокату

Примірка

Ми пропонуємо приміряння костюмів в нашій костюмерній. Уточніть наявність костюма по телефону і приходьте приміряти вбрання у зручний для вас час з 10:00 до 18:00 в будні дні. Субота та неділя - вихідні.

Ви можете вибрати будь-який костюм в нашій костюмерній і приміряти його на місці. При необхідності можна попросити костюмера скомбінувати для вас індивідуальний карнавальний костюм, об'єднавши аксесуари з декількох нарядів.

Бронювання

Костюм необхідно бронювати заздалегідь на певну дату і час. В такому випадку ми гарантуємо, що потрібний Вам костюм буде в наявності і Ви отримаєте на руки костюм в ідеальному стані - чистий, оброблений і правильно пропрасований.

У разі відмови від прокату костюма необхідно заздалегідь нас повідомити.

Вартість

Коли Ви берете костюм на прокат, Ви вносите його заставну вартість і оплату за прокат костюма подобово.

Для юридичних осіб можлива оплата за безготівковим розрахунком.

Терміни прокату

Мінімальний термін прокату - 1 доба.

Якщо ви не повертаєте костюм вчасно, з вас стягується додаткова плата за кожну прострочену добу в розмірі добової вартості прокату костюма.

Видача костюмів

У момент видачі костюма співробітник прокату в Вашій присутності перевіряє стан костюма і комплектність. Ми надаємо вам чистий, оброблений карнавальний костюм в хорошому стані. Забруднені костюми ми стираємо, пошкоджені - ремонтуємо самостійно або виготовляємо нові.

Категорично заборонено переробляти костюм, «підганяти по фігурі», прати і здавати в хімчистку.

Костюм повертається нам в тому ж вигляді, в якому Ви його у нас взяли. У разі пошкодження костюма з Вас стягується вартість ремонту.

Гарних вам свят!